AtmAsfera

Grupa AtmAsfera jest zaskakującym zjawiskiem na scenie ukraińskiej. Zespół gra muzykę etniczną zawierającą elementy folkowe pochodzące z różnych krajów świata, z tekstami ukraińskimi, angielskimi, a nawet w języku starożytnym. Artyści wciąż poszukują nowych form, dźwięków, instrumentów, co sprawia, że każdy koncert jest zaskakującym, niepowtarzalnym wydarzeniem, któremu oddają się z pasją, aby wytworzyć „atmasferę” wzajemnego kontaktu między sceną a publicznością. Muzycy nie dają się zamknąć w żadnych ramach ani stereotypach. Starają się wyrażać swoje emocje, myśli, uczucia, by szczerze przekazać je słuchaczom.

Formacja gra od 2003 r. Występowała podczas wielu międzynarodowych festiwali. Dała także wiele koncertów w różnych miastach na Ukrainie. Publiczność przyjęła ją bardzo gorąco. W 2010 r., jako jedyny zespół z Ukrainy, AtmAsfera wystąpiła na norweskim Moldejazz – jednym z najstarszych festiwali jazzowych.

Artyści gościli także w Polsce. Wystąpili m.in. na warszawskich imprezach Etno Cross Festiwal, Etniczne Inspiracje i Latający Holender, a także kilkakrotnie podczas Przystanku Woodstock, gdzie w roku 2009 otrzymali nagrodę publiczności „Złoty Bączek” za najlepszy koncert sceny folkowej. Oprócz tego zespół wielokrotnie pokazywał się na przeróżnych koncertach, brał też udział konkursach, zajmując wysokie miejsca.

AtmAsferę mogliśmy podziwiać w show „Must Be The Music” – formacja dotarła aż do finału programu.

Dyskografia:
– „Знайти”,
– „…Forgotten Love”,
– „Integro”,
– „Internal”.

Chcesz zorganizować koncert zespołu AtmAsfera ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE