Atest

Trzyosobowy zespół z wieloletnim doświadczeniem. Na rynku są już od ponad 15 lat. W muzyce disco polo działają od 2014 roku. Nagrali płytę – 13 piosenek autorskich w rytmach disco i dance oraz kilka piosenek na nowy krążek. Wystąpili na Festiwalu w Szydłowcu 2 razy (na jednym z nich otrzymali statuetkę za całokształt działalności muzycznej), na Festiwalu Disco Polo w Olsztynie oraz na Galach: Disco Polo w Dąbrowicach, w Borkach, w Ząbkowicach Śląskich. Atest pojawił się także na Dniach Kłobucka, Dniach Rudnik, na Festiwalu w Złotym Potoku, gdzie patronat medialny objęła Telewizja Polsat. Formacja zagrała również na kilkunastu innych koncertach disco-dance, nawet w Hamburgu na Disco Polo Show u Tygrysa.

W 2016 roku mieli okazję zagrać podczas festiwalu w Ryjewie, na Gali Disco Polo w Łodzi, na Top Disco Festiwalu w Kadzielni Kielce oraz na licznych mniejszych imprezach. Zespół cały czas tworzy nowy materiał, potrafi świetnie zabawić publiczność!

Atest nagrał teledysk do piosenki pt. „Tyle marzeń”, który został wyemitowany w Disco Polo Music w telewizji Polsat oraz w innych regionalnych telewizjach, jest również dostępny na portalu YouTube. Klip ten jest emitowany również w telewizji dla amerykańskiej Polonii oraz w 156 innych krajach.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Atest ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE