Atest

Trzyosobowy zespół z wieloletnim doświadczeniem. Na rynku jest już ponad 15 lat, natomiast wokół disco polo obraca się od 2014 roku. Artyści nagrali płytę z 13 piosenkami autorskimi w rytmach disco/dance. Dwukrotnie wystąpili podczas Festiwalu w Szydłowcu (na jednym zostali nagrodzeni za całokształt działalności muzycznej), pojawili się w trakcie olsztyńskiego Festiwalu Disco Polo, Festiwalu w Złotym Potoku (gdzie patronat medialny objął Polsat), Dni Kłobucka, Dni Rudnika a także na Galach Disco Polo w Dąbrowicach, Borkach, Ząbkowicach Śląskich czy kilkunastu innych koncertach, nawet w Hamburgu (Disco Polo Show u Tygrysa).

W 2016 roku mieli natomiast okazję zaprezentować swoją twórczość publiczności Festiwalu w Ryjewie, Top Disco Festiwalu Kadzielni Kielce, łódzkiej Gali Disco Polo oraz podczas licznych mniejszych imprez. Grupa cały czas tworzy nowy materiał i potrafi świetnie zabawiać publiczność!

Formacja nagrała teledysk do piosenki pt. „Tyle marzeń”, który został wyemitowany w „Disco Polo Music” Polsatu, a także na antenie regionalnych telewizji, kanałach dla Polonii USA i 156 innych krajów, znajduje się on również w zasobach portalu YouTube.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Atest ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE