Aster

Aster to kwartet smyczkowy złożony z doświadczonych młodych muzyków. Swoją grą może uświetnić wszelkiego rodzaju uroczystości. Jest nie tylko przestrzenią, w której z pasją instrumentalistki realizują się zawodowo, ale również – a może przede wszystkim – narzędziem, które pozwala stworzyć emocjonalną więź pomiędzy nimi a odbiorcami. Intencją artystek jest zaproponowanie Państwu wysokiej próby oprawy muzycznej, jak i realizowanie zindywidualizowanego programu dopasowanego do Państwa oczekiwań oraz gustów.

Kwartet smyczkowy Aster tworzą:

Anna Kozłowska i Agata Front – skrzypce
Maria Korczyńska –  altówka
Karolina Hulbój –  wiolonczela

Instrumentalne brzmienia klasyczne grane „na żywo” to idealne dopełnienie wielu ważnych wydarzeń. Wzbogaca śluby i konferencje, huczne uroczystości, a także kameralne przyjęcia, doskonale sprawdza się również jako… zaręczynowa niespodzianka pod oknem ukochanej!

Aster posiada w repertuarze zarówno muzykę rozrywkową, filmową jak i dzieła klasyczne, te bardziej lub mniej znane. Formę oraz program występu artystki dopasowują do charakteru wydarzenia i życzeń Klientów – występ kwartetu doskonale sprawdzi się jako eleganckie tło dla uroczystych wydarzeń albo samodzielny, wyszukany punkt programu – koncert.

Chcesz zorganizować koncert kwartetu Aster ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE