Ariel Ramirez

Ariel Ramirez Tango – tak nazywa się polsko-argentyńsko-portugalski zespołu założony we Wrocławiu. Liderem grupy jest wspomniany Argentyńczyk Ariel, który osiadł w Polsce kilka lat temu. Przedtem koncertował w największych państwach Ameryki Południowej, jak np. Chile i Brazylia. Podczas swoich występów estradę dzielił ze skrzypkiem Nestorem Granicą, Marcelo Toledo, grupą Los Carabajal oraz kubańską gwiazdą salsy i bolero – El Muso. Z tym ostatnim, w ramach trasy koncertowej, zawitał do Wrocławia, gdzie osiadł na stałe.

Zarówno pierwsza, jak i druga płyta Ariela Ramireza oddaje żywiołowość muzyka, który z pasją gra swoje utwory – argentyńską krew czuć niemal w każdej nucie. Warto też podkreślić zgraną współpracę z polskimi muzykami, która tworzy niezapomnianą aurę. Kilka różnych talentów i odmiennych kultur na jednej scenie to dodatkowe powody, dla których warto bliżej przyjrzeć się projektom tego artysty koncertującego ze swoją grupą nie tylko w Polsce…

Instrumentarium: bandoneon, wokal, pianino/fortepian, skrzypce, gitara klasyczna, kontrabas.

W ofercie również „CABARET LA BOCA” – ukazuje nocne życie w Buenos Aires w klubach tango od lat 30. do 70.  Formacja wykonuje największe tanga tamtej epoki. Występują też 3 pary taneczne i aktor. Wystrój jak w typowym lokalu nocnym, a do tego klimatyczne wizualizacje.

Chcesz zorganizować koncert Ariela Ramireza ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE