Arex Show

Występ absolwenta warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego oraz adepta Szkoły Cyrkowej w Julinku. Równolegle z podjętymi studiami, artysta uczestniczył w zajęciach Klubu Sportowego DKS Targówek w sekcji akrobatyki. Występy artystyczne rozpoczął w 1980 roku, specjalizując się w prezentowaniu dużych iluzji. Od tego czasu zrealizował szereg kontraktów zagranicznych za pośrednictwem Polskiej Agencji Artystycznej.

Występował między innymi we Włoszech, Austrii, Szwajcarii, Francji i na Bliskim Wschodzie. Jego pokazy cieszyły się dużym powodzeniem i uznaniem zarówno publiczności, jak również kontrahentów zagranicznych. Konsekwencją przychylnych recenzji z programów były liczne zaproszenia do udziału w pokazach iluzjonistycznych podczas międzynarodowych spektakli galowych w San Remo, Rimini, Lucca i Alassio. Artysta od wielu lat jest członkiem Krajowego Klubu Iluzjonistów.

Do Państwa dyspozycji jest bogaty wybór programów artystycznych w nowym, niekonwencjonalnym wykonaniu, z elementami tańca i akrobatyki. Wszechstronność wspierają: profesjonalna muzyka, choreografia oraz niebanalne rekwizyty iluzjonistyczne na światowym poziomie.

W programie:

– makroiluzja,
– mikroiluzja,
– lewitacja,
– transformacja,
– telepatia,
– iluzja kontaktowa.

Chcesz zorganizować występ Arex Show ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE