AnVo

Formacja AnVo to debiutujący w lipcu 2016 roku zespół pochodzący ze śląska. W jego skład wchodzi dwójka doświadczonych wokalistów i muzyków: Anna Kwaśny i Wojciech Przybyłko, którzy zainspirowani miłością do muzyki stworzyli duet o charyzmatycznym brzmieniu i oryginalnych wokalach. To, co ich łączy prywatnie i zawodowo, to przyjaźń i pasja do muzyki, której sami są autorami

Tworząc swój wymarzony muzyczny projekt starają się współpracować z najlepszymi aranżerami i agencjami artystycznymi w Polsce, żeby tym samym dać swoim słuchaczom sto procent przyjemności w trakcie słuchania ich utworów.

Swoje doświadczenie nabyli biorąc udział w wielu projektach coverowych, jak również w trakcie profesjonalnej oprawy imprez okolicznościowych, którymi zajmują się od kilkunastu lat, grając dla ludzi w całej Polsce. Jeśli ktoś zastanawia się co oznacza nazwa AnVo – odpowiedź jest prosta – to pierwsze sylaby ich imion.

Znając zasadę sukcesu: „Zawsze na najwyższym poziomie”, formacja to kilka osób pracujących razem na koncercie. Do każdego utworu zespołu przygotowana jest plastyczna choreografia, przez co sceniczny show gwarantuje niezapomniane wrażenia!

Chcesz zorganizować koncert zespołu AnVo ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE