Antyradio Coverband

Antyradio Coverband gra wyłącznie najlepsze, polskie i zagraniczne rockowe przeboje w oryginalnych, a także nieco improwizowanych aranżacjach. Zespół jest oficjalnym cover bandem najlepszej stacji rockowej w Polsce – AntyRadio. Zespół tworzy czterech profesjonalnych muzyków, którzy po latach szlifowania umiejętności w rozmaitych składach postanowili się spotkać wspólnie na jednej scenie i połączyć swoje siły.

Tym samym uzyskali mocne, głośne, rockowe brzmienia znane na całym świecie! Metallica, Soundgarden, Audioslave, Van Halen, Guns N’ Roses, Deep Purple, Whitesnake czy też kultowy Bon Jovi – to tylko drobny wycinek możliwości muzycznych, jakie jest w stanie zaoferować zespół podczas swojego występu. Dzięki tej wyjątkowej fuzji dźwięków powstał 4 Cocks Quartet, czyli 4CQ, który w niedługim czasie został dostrzeżony przez ANTYRADIO, stając się tym samym oficjalnym zespołem tej stacji.

„Od dawna myśleliśmy w Antyradiu o podjęciu współpracy z jakimś naprawdę ciekawym zespołem rockowym, który będzie reprezentował stację przy okazji różnych imprez i koncertów. Kiedy usłyszeliśmy 4CQ od razu było jasne, że to jest to, o co nam chodzi – coverband, który gra rocka – robiąc to w nieprzypadkowy sposób. Muzycy z 4CQ to profesjonaliści, z niebywałą charyzmą i talentem. Są prawdziwą kapelą rockową, mając zarazem ten atut, że grają utwory, które już wszyscy znają – zatem dobra zabawa gwarantowana!” – Tomasz Kasprzyk – Szef Muzyczny ANTYRADIA.

Repertuar zespołu to zarówno doskonale znane żywiołowe utwory, jak i nastrojowe ballady. Grupa stawia na minimalizm brzmieniowy, a kładzie nacisk na koncertową energię i kontakt z publicznością. Profesjonalizm i dobra zabawa! Występują na koncertach klubowych, imprezach firmowych i okolicznościowych. Jeśli szukasz dobrej zabawy i szaleństwa w stylu żywiołowej muzyki lat 80. i 90. – zapraszamy do współpracy!

Chcesz zorganizować koncert zespołu Antyradio Coverband ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE