Antoś Szprycha

„Kabarecik Antosia Szprychy” zadebiutował na scenie w 1997 roku w Sopockiej Operze Leśnej piosenką „Wspomnienie po kaszanie” oraz „Bojowa teściowa”. Po krótkim czasie piosenki te okazały się wielkimi przebojami, dzięki którym Ziuta i Antoś otrzymali wiele wyróżnień między innymi platynową płytę za popularność swoich piosenek. Do dzisiaj kabaret jest kojarzony właśnie z tymi piosenkami. Jeśli ktoś powie „Wspomnienie po kaszanie” to wiadomo, że chodzi o „Antosia” i jego przebój.

Nagroda ta zmobilizowała nas do stworzenia kolejnej płyty zatytułowanej „Obiecanki Cacanki”. Tytułowa piosenka z tego wydawnictwa okazała się być kolejnym strzałem w dziesiątkę. „Antoś” przez wiele miesięcy był na pierwszych miejscach radiowych i telewizyjnych list przebojów. Z każdym dniem kabaret zyskał sobie coraz większą popularność a jego piosenki są do dzisiaj śpiewane niemal w całej Polsce. Antoś Szprycha nagrywa nowe piosenki i teledyski.

Koncert zespołu to połączenie programu satyrycznego pełnego skeczy i dowcipów z biesiadną piosenką kabaretową. Antoś Szprycha ze swoimi koncertami odwiedził wiele miast i miasteczek w Polsce i za granicą. Koncert wesołej rodzinki Szprychów to 60 minut doskonałego show, które zapewni świetną zabawę.

Chcesz zorganizować koncert Antosia Szprychy ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE