Anna Lucińska

Swoją karierę rozpoczęła od modelingu, mając zaledwie 17 lat. Jej naturalna uroda i entuzjastyczne podejście do życiowych wyzwań zagwarantowały kontrakty na całym świecie, m.in. w Szanghaju, Monachium, czy Barcelonie. W pewnym momencie sukcesy w branży modowej przestały być wystarczające. W poszukiwaniu nowych zawodowych wyzwań, a także kierując się życiową ambicją, Anna odkryła swoją największą pasję – aktorstwo.

Od lat nieustannie podnosi swoje kwalifikacje w tym zawodzie oraz rozwija warsztat w akademiach krajowych, jak również zagranicznych. Jest absolwentką prestiżowych uczelni i kursów. Lekcje amerykańskiego akcentu brała u Claire Corff w Corff Voice Studio. W Polsce umiejętności gry aktorskiej nieustannie szlifuje pod okiem reżysera Mariusza Forysia, od 2015 roku uczęszczając na zajęcia z teatru improwizacji.

Jest uparta, skoncentrowana na wytyczonym celu, a przy tym niezależna i wrażliwa. Na jej urok dziewczyny z sąsiedztwa składają się: otwartość, optymizm, empatia, co w połączeniu z wrodzoną determinacją w dążeniu do obranego celu, zagwarantowało jej angaż zarówno w rodzimych, jak również zagranicznych produkcjach (np. „CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas”, „America’s Got Talent”, film fabularny „Theft by Deception”).

W lutym 2017 r. została gospodynią porannego programu „Dzień dobry, Polsko!”, gdzie swoją otwartością i uśmiechem wita Polaków przed telewizorami. Prowadziła wiele eventów, m.in. Festiwal Camerimage, czy konferencje dla Grupy Azoty, gdyż w roli konferansjera również czuje się jak ryba w wodzie, a swoim optymizmem zaraża wszystkich.

Chcesz zaangażować Annę Lucińską ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE