Anna Cyzon

Anna Cyzon rozpoczęła swoją karierę w 2004 roku, kiedy to wystąpiła w kanadyjskiej wersji programu „Idol”, w którym zakwalifikowała się do finałowych rozgrywek. Sukces ten przyczynił się do współpracy z telewizją CTV, która zaproponowała wokalistce pracę korespondentki w popularnym programie rozrywkowym „eTalk”, przedstawiającym ciekawostki ze świata gwiazd. W 2006 roku artystka prowadziła swój autorski program w telewizji muzycznej MTV Kanada.

Na początku lipca 2009 roku Anna Cyzon wydała swój pierwszy singel – „Young Boy”, do którego remiks nagrała we współpracy z francuską wokalistką Zaz. Podczas nagrywania teledysku do piosenki poznała Gene Simmonsa (lidera rockowego zespołu muzycznego Kiss), który zaproponował jej kontrakt płytowy ze swoją wytwórnią Simmons Records. Piosenkarka zrezygnowała jednak z tej propozycji, pragnąc pozostać niezależną artystką. Anna Cyzon to także założycielka zespołu D/vision.

Na początku kolejnego roku Anna wystartowała w polskich eliminacjach do 55. Konkursu Piosenki Eurowizji z utworem „Love Me”, z którym zajęła ostatecznie drugie miejsce. Niedługo później wystąpiła na festiwalu TOPtrendy w Sopocie. W 2011 roku zaśpiewała w utworze „Walk the Plank” zespołu Cpt. Hooks.

W 2013 oraz 2016 roku wokalistka wystąpiła w programie „Must Be the Music”. Wygrała międzynarodowy festiwal Carpathia Festival w Rzeszowie, pokonując 227 konkurentów z całego świata. W ramach nagrody wystąpiła jako gość specjalny na kolejnej edycji festiwalu. Artystka pojawiła się gościnnie na koncercie jubileuszowym z okazji 75. urodzin Stana Borysa. Jej piosenka „Shockwaves” została wykorzystana jako motyw przewodni czołówki serialu internetowego pt. „Zakręcone”. Jesienią 2017 roku Anna wzięła udział w przesłuchaniach do ósmego sezonu programu „The Voice of Poland”.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Anny Cyzon ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE