Andrzej Nowak (TSA) & Złe Psy

Złe Psy to grupa gitarzysty – Andrzeja Nowaka – założyciela legendarnego zespołu TSA. Lider zafascynowany od wielu lat Ameryką, bluesem i motocyklami, oprócz heavy metalowego TSA, zawsze chciał stworzyć zespół grający muzykę „pełną kurzu amerykańskich autostrad i pomruku motocykla Harley-Davidson”. Po latach muzycznej kariery z TSA, występach u boku największych gwiazd polskiego rocka i w wielu muzycznych projektach, od 1999 roku występuje ze swoją nową grupą – Złe Psy.

Swoimi korzeniami muzyka formacji sięga aż do wartkich nurtów Misissipi i bezdroży USA, które Andrzej dotknął własną stopą, mieszkając przez lata w Stanach. Kariera zespołu związana była od początku ze światem motocykli i psami rasy Pit Bull, w których Andrzej jest zakochany od lat. Ma to swoje potwierdzenie w nazwie zespołu i muzyce. Pierwsze koncerty Złych Psów miały miejsce na licznie organizowanych w Polsce zlotach motocyklowych, gdzie spotykały się zawsze z entuzjastycznym przyjęciem publiczności. Grupa stała się znana w całym kraju, a jej twórczością zainteresowała się wytwórnia płytowa Metal Mind Productions, czego rezultatem było wydanie w 2003 roku pierwszego CD zespołu – „Forever”. Po wydaniu krążka zainteresowanie grupą wzrosło, a płyta znikała ze sklepów, otrzymując bardzo dobre recenzje w fachowej prasie.

Koncert Złych Psów po prostu trzeba zobaczyć na żywo, gdyż zespół jest szalenie widowiskowy, a sceniczny magnetyzm lidera to ogromny jego atut. Muzycy tworzą niepowtarzalny styl, który Andrzej nazywa „pit bull rockiem”. Część programu każdego koncertu formacji to swego rodzaju hołd dla „ojca polskiego blues-rocka” – Tadeusza Nalepy, z którym Andrzej i Marek nagrali w latach 80. znakomite albumy. Złe Psy stały się już dziś rozpoznawalną marką i śmiało można powiedzieć, że nazwę i nagrania grupy zna każdy miłośnik bluesa, rock and rolla oraz motocykli.

Grupa ma w ofercie również specjalny program patriotyczny.

Chcesz zorganizować koncert Andrzeja Nowaka (TSA) z zespołem Złe Psy ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE