An-Kara

An-Kara to duet jedyny w swoim rodzaju, tworzący brzmienia climatic pop. Powstał w 2008 roku z inicjatywy dwojga wokalistów. Zabłysnął na rynku utworem „Ona i Ja”, który trafił do rozgłośni radiowych, odbijając się dużym echem, co zmotywowało twórców do pracy nad materiałem na płytę. Autorski krążek zatytułowany „Więcej nas” ukazał się we wrześniu 2009 r. i w zawrotnym tempie zdobył serca słuchaczy, jak również przychylność krytyków. Utwory promujące wydawnictwo utrzymywały się w pierwszej dziesiątce list przebojów kilkunastu stacji radiowych w całej Polsce.
Teledyski do singli „Więcej nas”, a także „Chwila jak niebo” dotarły jeszcze wyżej, bo aż do 5. miejsca najczęściej oglądanych, najlepiej ocenianych klipów już w pierwszym tygodniu pojawienia się w Internecie. W lipcu 2010 r. singiel „Nic naprawdę” w szczególny sposób przyczynił się do zawrotnego sukcesu – An-Kara to finalista ogólnopolskiego konkursu radiowego „Przebojem na antenę”.
Kolejny singiel „Nasze ślady” i „Nasze ślady (SummerRMX)” znalazł się w setce najchętniej granych utworów rozgłośni radiowych w Polsce – „Polska Airplay Top 100” (w wakacje 2011 r.).
Duet ma na swoim koncie koncerty w Polsce i za granicą. Wielokrotnie gościł w programach telewizyjnych, były to np.: „Kawa czy herbata”, „Teleexpress”, „Lub czasopisma”, „Muzyczne listy”. Na jego koncertach można usłyszeć utwory z autorskiego albumu „Więcej nas”, jak również najnowsze utwory. To niepowtarzalna dawka emocji spełniająca oczekiwania słuchaczy w każdym wieku. Artystom towarzyszy skład doświadczonych, cenionych muzyków. Każdy występ sprawdza się zarówno w postaci ekskluzywnego eventu, jak też plenerowego show.

Chcesz zorganizować koncert zespołu An-Kara ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE