An Dreo e Karina

Show w wykonaniu laureatów Europejskiego Festiwalu Coverów – An Dreo e Karina. Projekt powstał w 2000 roku. Ma na swoim koncie płyty z największymi hitami duetu Al Bano & Romina Power. W sierpniu 2010 roku, z okazji 10-lecia powstania An Dreo e Karina, do sklepów trafił jego krążek pt. „Sempre, Sempre” z największymi przebojami legendarnego włoskiego składu w nowych aranżacjach. Wydawnictwo prezentuje nowatorskie brzmienie nieco już przykurzonych utworów gwiazdy San Remo lat 80. Unikalna energia artystów pozwoliła im dojść na sam szczyt, dając zwycięstwo w Europejskim Festiwalu Coverów.

Wykonawcy zostali zaproszeni, jako nieliczni, przez dyrektora Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego z Zamościa – Tadeusza Wicherka – do zagrania wspólnego koncertu na Festiwalu Kultury Włoskiej. Występ został bardzo dobrze przyjęty przez słuchaczy i dziennikarzy muzycznych. Duet An Dreo e Karina stawał setki razy na scenach polskich oraz zagranicznych. Wielokrotnie gościł w programach telewizyjnych, np. „Pytanie na śniadanie”, „Kawa czy herbata?”, „Złote Tarasy”, „Teleexpress”, „Lub czasopisma”, „Muzyczne listy”.
W repertuarze artyści posiadają największe przeboje, m.in.: „Felicita”, „Sharazan”, „Ci Sara”, „Sempre, Sempre”, „Tu soltanto tu”, „Volare”, „Liberta” i wiele innych melodyjnych włoskich kompozycji, które cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. Koncerty cechują się pozytywną atmosferą, a także pełnym profesjonalizmem – wszystko to dzięki dużemu doświadczeniu wokalistów, jak również muzyków im towarzyszących.

Chcesz zorganizować koncert duetu An Dreo e Karina ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE