AmperA

Muzyka grupy AmperA to połączenie różnych stylów i inspiracji muzycznych przedstawiona w akustycznych aranżacjach, z domieszką lekkiego pazura gitary elektrycznej. Zespół nie ogranicza się do tworzenia w jednym, sprecyzowanym stylu muzycznym. Utwory formacji czerpią z rocka, bluesa, reggae, country, muzyki pop i nie tylko. Doświadczenie muzyczne gitarzystów sprawia, że aranżacje są przemyślane i dopracowane, szczególnie pod kątem akustycznego grania.

Instrumenty perkusyjne wnoszą wiele do warstwy rytmicznej muzyki, ale nie zagłuszają tego, co zespół cechuje najmocniej, czyli przekazu, jaki kryje się w piosenkach. Teksty często nawiązują do podróży i życiowych doświadczeń wokalisty, który od wielu lat podróżuje i zwiedził już ponad 60 krajów na całym globie. Są to opowieści o miłości, tęsknocie za podróżą i odległymi krajami oraz o przyjaźniach i relacjach z ludźmi na całym świecie.

AmperA od 2012 r. gra na różnych scenach i dla różnej publiczności kilkadziesiąt koncertów rocznie, zawsze dopasowując się do miejsca i grupy słuchaczy. Zespół pokazywał się niejednokrotnie u boku różnych znanych wykonawców polskiej sceny muzycznej. Elastyczność grupy sprawia, że jej członkowie w każdych warunkach czują się komfortowo, co z kolei sprawia, że słuchacze zawsze dobrze wspominają koncerty.

Niekłamana, naturalna energia sceniczna jest atrakcyjnym kąskiem dla słuchaczy, którzy preferują dźwięki prawdziwych instrumentów oraz żywych gardeł. Grupa zachęca wszystkich miłośników dobrego grania do śledzenia jej poczynań scenicznych. Artyści mają nadzieję, że wniosą sporo pozytywnych emocji w otaczającą nas wszystkich rzeczywistość.

Chcesz zorganizować koncert zespołu AmperA ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE