ALERGEN

Już ponad 10 lat na scenie! W 2015 r. zespół obchodził swoje 10. urodziny i z tej okazji do sklepów trafiła druga studyjna płyta zespołu. ALERGEN to krakowski kwartet, który od lat nieprzerwanie funkcjonuje na polskim rynku muzycznym. W świadomości słuchaczy jego członkowie zaistnieli między innymi dzięki świetnym koncertom oraz piosence „Kiedy odejdziesz”, która jeszcze przed premierą pierwszej płyty (maj 2014 r.) z sukcesem zadebiutowała na liście przebojów „Gorąca 20” Radia ESKA.

Kolejny kawałek „Gorąca krew” nominowany do Jedynkowego Przeboju Wakacji Polskiego Radia Jedynka, obecny na listach przebojów w Polsce, Wielkiej Brytanii oraz USA utwierdziły pozycję zespołu jako jednego z najciekawszych przedstawicieli młodego pokolenia pop/rock! Przeboje grupy są chętnie grane przez ogólnopolskie i regionalne stacje radiowe, a sama formacja często zapraszana jest do programów telewizyjnych.

W listopadzie 2015 r., dzięki głosom internautów i jury konkursu „Zagraj z Gwiazdami”, ALERGEN zagrał w słynnej hali O2 Arena w Londynie razem z Kombii i Ewą Farną. Ponownie w tym samym miejscu zespół pojawił się w maju 2016 r., rozgrzewając pełną salę podczas koncertu 35-lecia Lady Pank. Dwa lata z rzędu (2015 r. i 2016 r.) grupa miała przyjemność wystąpić wśród największych objawień młodego pokolenia podczas Top Stars Festival. Artyści mieli ogromną przyjemność zagrać z legendą brytyjskiej sceny – zespołem The Sisters Of Mercy podczas X Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty! Od samego początku działalności krakowskiego kwartetu priorytetem było wykonywanie autorskiej muzyki, podpartej energetycznymi, pełnymi przebojowości występami. Dlatego przez ostatnie 10 lat zespół stał się klasą samą w sobie, o czym można się przekonać na koncertach!

Chcesz zorganizować koncert zespołu ALERGEN ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE