ALERGEN

Już ponad 10 lat na scenie! W 2015 r. zespół ALERGEN obchodził swoje 10. urodziny i z tej okazji do sklepów trafiła druga studyjna płyta zespołu (premiera 20.11.2015 r.) ALERGEN to krakowski kwartet, który od lat nieprzerwanie funkcjonuje na polskim rynku muzycznym. W świadomości słuchaczy zaistnieli miedzy innymi dzięki świetnym koncertom oraz piosence „Kiedy odejdziesz”, która jeszcze przed premierą pierwszej płyty (maj 2014 r.) z sukcesem zadebiutowała na liście przebojów „Gorąca 20” Radia Eska.

Kolejny kawałek „Gorąca krew” nominowany do Jedynkowego Przeboju Wakacji (2014) Polskiego Radia Jedynka, obecny na listach przebojów w Polsce, UK oraz USA utwierdziły pozycję zespołu ALERGEN jako jednego z najciekawszych przedstawicieli młodego pokolenia pop/rock! Przeboje Alergenu są chętnie grane przez ogólnopolskie i regionalne stacje radiowe, a sam zespół często zapraszany do programów telewizyjnych.

W listopadzie 2015 r., dzięki głosom internautów i Jury konkursu „Zagraj z Gwiazdami” zespół zagrał w słynnej hali O2 Arena w Londynie razem z Kombii i Ewą Farną, ponownie w tym samym miejscu zespół pojawił się w maju 2016 rozgrzewając pełną salę podczas koncertu 35-lecia Lady Pank. Dwa lata z rzędu (2015 i 2016) ALERGEN miał przyjemność wystąpić wśród największych objawień młodego pokolenia podczas TOP STARS FESTIVAL, z którego w tym roku do sklepów muzycznych trafiła okolicznościowa składanka. W sierpniu natomiast mieli ogromną przyjemność zagrać z legendą brytyjskiej sceny – zespołem The Sisters Of Mercy podczas X FESTIWALU LEGEND ROCKA w Dolinie Charlotty!
Od samego początku działalności krakowskiego kwartetu priorytetem było wykonywanie autorskiej muzyki, podpartej energetycznymi, pełnymi przebojowości koncertami. Dlatego przez ostatnie 10 lat zespół Alergen stał się klasą samą w sobie, o czym można się przekonać na koncertach!

Chcesz zorganizować koncert zespołu ALERGEN ?
zadzwoń    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com