Aleksandra Andrukajtis

Młoda wokalistka, która komponuje muzykę, pisze teksty do piosenek, ale przede wszystkim śpiewa i występuje na scenie. Ma za sobą wiele supportów oraz własnych koncertów, występowała przed: Eweliną Lisowską, Grzegorzem Hyżym, Natalią Szroeder, Anią Wyszkoni oraz Kamilem Bednarkiem. Zwyciężyła konkurs „Przebojowe Duety 2015” w ramach „Lato ZET i Dwójki” w Koszalinie, śpiewając razem z zespołem Najlepszy Przekaz w Mieście. Została doceniona przez widzów TVP 2 oraz słuchaczy Radia ZET, otrzymując prestiżową statuetkę „NA FALI”. Zaproszono ją na finałowy koncert telewizyjnego show do Uniejowa.

Kilka lat temu zaśpiewała na Gali Boksu „Gala Boxing Night”. To wydarzenie było transmitowane na żywo w telewizji Polsat Sport przed walką Krzysztofa Głowackiego. Niedawno nagrała piosenkę ”Kochaj na zawsze” z raperem Danielem Niteckim.

Aleksandra wiele osiągnęła, również na międzynarodowych przeglądach muzycznych. Kocha występować i bawić się z publicznością. Zawsze wchodzi na scenę z nową energią, by podzielić się swoją muzyczną pasją z odbiorcami.

Chcesz zorganizować koncert Aleksandry Andrukajtis ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE