Agata Sobocińska

Agata Sobocińska to pochodząca ze Szczecina wokalistka, autorka tekstów, piosenkarka wykonująca szeroko pojętą muzykę pop. Ma na swoim koncie debiutancki album „Już na Zawsze”, z którego singiel pod tym samym tytułem pojawił się na antenach ogólnopolskich stacji radiowych, a teledysk do niego osiągnął ponad milion odtworzeń w serwisie YouTube.

Wokalistka konsekwentnie buduje swoją karierę na polskiej scenie muzycznej, podbijając serca fanów z każdym kolejnym opublikowanym utworem. Jej koncerty to pełna energii i pozytywnych emocji mieszanka popu oraz elektroniki. Podczas występów Agacie towarzyszy zespół w składzie: Tomasz Biniek (gitara), Robert Zduńczyk (bas), Gerard Niemczyk (perkusja).

W 2019 roku we współpracy z jednym z najbardziej cenionych polskich producentów wokalistka przygotowała singiel pt. „Znikam Stąd” – dynamiczną, nowoczesną propozycję, której charakterystyczne, energetyczne brzmienie wpada w ucho już po pierwszym odsłuchaniu. Rok później Sobocińska zaskoczyła swoich fanów futurystycznym teledyskiem do utworu „Tylko z Tobą”. W odrealnionej scenerii pokazała historię rozpadu relacji między kobietą i mężczyzną.

Chcesz zorganizować koncert Agaty Sobocińskiej ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE