Adrian Rajczakowski

Iluzjonista i mentalista młodego pokolenia. Laureat V Dolnośląskiej Gali Talentów. Twórca kanału THEORY67 w serwisie YouTube, który zrzesza ponad 7000 stałych widzów i cieszy się uznaniem wielu adeptów sztuki iluzji oraz zawodowych iluzjonistów. Jego filmy o tematyce iluzjonistycznej zostały obejrzane ponad 800 000 razy. Na swoim koncie artysta ma ponad 200 pokazów na terenie całej Polski, podczas których zgromadził łącznie ponad 50 000 widzów.

Adrian jest jednym z kilku polskich mentalistów oraz autorem scenicznego spektaklu mentalistycznego utrzymanego w stylistyce teatralnej pt. „ERGO SUM”. To certyfikowany ekspert w dziedzinie mikroekspresji oraz prowadzący warsztatów poświęconych zagadnieniu komunikacji niewerbalnej. Wiedzę z tego zakresu zdobył na wielu szkoleniach, a także podczas studiów psychologicznych na Uniwersytecie Wrocławskim. Jego występ może być atrakcją kameralnej imprezy okolicznościowej, jak i wielkiego eventu firmowego. W obu przypadkach zadowolenie na twarzach widowni gwarantowane!

Oferta:

Stand-up

Pokaz dla wszystkich gości imprezy, który ma charakter humorystyczny. Oprócz niesamowitych efektów magicznych, pokaz jest pełen niewytłumaczalnych rutyn mentalnych. Podczas show Adrian włamuje się do umysłów publiczności, wykorzystując swoją wiedzę z zakresu psychologii, a nastepnie oczarowuje wszystkich gości swoją nietuzinkową osobowością i zręcznymi dłońmi.

Close-up
Pokaz iluzji z bliska, podczas którego goście mogą poczuć prawdziwą magię, ponieważ ma ona miejsce tuż przed ich oczami. O wyjątkowości tego rodzaju pokazu świadczy namacalna bliskość między widzem a iluzjonistą. Oczywistością jest, że goście imprezy nie zapomną tej atrakcji do końca swojego życia.

Chcesz zorganizować występ Adriana Rajczakowskiego ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE