Adrian Mitoraj

Iluzjonista, muzyk oraz realizator dźwięku. Ukończył studia na Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej. Sztuką iluzji zainteresował się, będąc jeszcze w przedszkolu, do którego przyjechał iluzjonista i zaprezentował swój „świat magii”, który mocno wzbudził jego zainteresowanie tym tematem. W późniejszych latach Adrian poznał mistrza Europy w sztuce iluzji – Grzegorza Klata, który został jego nauczycielem i wprowadził go w tajniki iluzji.
Dzięki swojemu muzycznemu wykształceniu, Adrian bardzo często zwraca uwagę na każdy dźwięk, który podkreśla w danej chwili magiczną prezentację trików. Dlatego jego pokazy charakteryzują się dbałością o detale. Artysta przez lata miał okazję szkolić się u najlepszych iluzjonistów na świecie, regularnie uczestnicząc w różnego rodzajach seminariach prowadzonych w Polsce i za granicą. Od 2008 roku jest członkiem Krajowego Klubu Iluzjonistów, który zrzesza wszystkich zawodowych iluzjonistów i pasjonatów sztuki iluzji w Polsce.
Od dwóch lat występuje w duecie z Aleksandrą Pyką, co pozwoliło mu na poszerzenie repertuaru o duże iluzje. Jego determinacja, ciężka praca, wielogodzinne treningi przed lustrem oraz liczne pokazy w całym kraju pozwoliły mu nabyć umiejętność dawania radości, wzbudzania emocji, a czasami chwil wzruszenia widzom oglądającym show.

Chcesz zorganizować występ Adriana Mitoraja ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE