Ada Szulc

Finalistka programu „X Factor”. Niebanalna barwa głosu artystki została dostrzeżona m.in. przez producentów filmu „Big Love”, którzy powierzyli jej wykonanie piosenek. Ada odnajduje się w wielu stylach, dlatego też bierze udział w różnorodnych projektach. Pozwala jej to odkrywać nowe zakamarki muzyczne i – co najpiękniejsze – siebie samą. O tej studentce farmacji zrobiło się głośno, gdy wiosną 2011 roku zajęła 3. miejsce w programie „X Factor”, będąc nie tylko ulubienicą Kuby Wojewódzkiego, ale i całego jury oraz rzeszy sympatyków, którzy na nią głosowali i polubili ją m.in. za świetne interpretacje utworów.
Ada ukończyła szkołę muzyczną I stopnia w klasie skrzypiec, przez pięć lat śpiewała w zespole pop-rockowym Chilitoy, z którym nagrała kilka singli. Po sukcesie w telewizji wystąpiła także gościnnie na płycie Barbary Trzetrzelewskiej „From Newport to London”, gdzie artystki razem wykonały utwór Basi „A Gift” (premierowo zaprezentowany w duecie w programie „X Factor”).
Prosto z planu wokalistka przeniosła się do studia niezależnego muzyka-producenta Mariusza Szypury (Silver Rocket, Happy Pills). Wraz z reżyserką filmu „Big Love” Basią Białowąs poprosił on Adę, by zaśpiewała piosenki do filmu, w tym także tytułową. Szulc przygotowała również wiodący i finałowy utwór drugiej części „Dzwoneczka” Disneya.

Chcesz zorganizować koncert Ady Szulc ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE