ABBA Family

ABBA Family to cover ABBY wykonujący największe przeboje tej legendarnej formacji. Grupa przebojem zdobyła serce polskiej publiczności. Aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić ponadgodzinny występ, został on profesjonalnie wyreżyserowany i oprawiony choreograficznie. Piosenki zespołu ABBA prezentowane są w dwóch wersjach koncertowych: podczas typowych imprez plenerowych, eventów i „firmówek” oraz z udziałem orkiestry symfonicznej na prestiżowych scenach filharmonii, teatrów muzycznych i operowych.

Zespół, jako jedyny w Polsce, regularnie koncertuje z orkiestrami symfonicznymi i filharmonicznymi! Grupa została wybrana do projektu spośród wielu innych zespołów wykonujących piosenki ABBY, ze względu na profesjonalizm i doświadczenie wyniesione z codziennej pracy w teatrze muzycznym. Wokaliści ABBA Family są aktorami musicalowymi, dlatego oprócz przygotowania wokalnego, mogą pochwalić się umiejętnościami tanecznymi i aktorskimi, które w sposób szczególny pomagają przenieść publiczność w niezapomniane lata 70. i 80.

Jest jeszcze jedna rzecz, która wyróżnia zespół spośród innych grup wykonujących piosenki ABBY, a jest nią nieprzeciętna uroda wokalistek, w opinii znawców branży stanowiąca przysłowiową kropkę nad „i”. Niewątpliwym atutem zespołu są kostiumy przygotowane przez zawodowych projektantów. Zespół do złudzenia przypomina oryginał! Całość sprawia, że występ ABBA Family jest porywającym, niezapomnianym wydarzeniem, na długo pozostającym w pamięci widzów!

Chcesz zorganizować koncert zespołu ABBA Family ?
zadzwoń:    604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com

Polecamy:

  • UNIVERSE